Книга є практичним довідником, призначена для місцевих політиків, співробітників районних, міських та обласних адміністрацій, девелоперських компаній, а також організаторів архітектурних конкурсів та архітекторів, які мають намір взяти участь конкурсах, профільних ВНЗ та громадських організацій, а також всіх зацікавлених в гармонійному розвитку міст  України.

Книга висвітлює практичні засади організації та проведення архітектурних конкурсів і конкурсів розвитку територій у сучасній Україні. Авторка прагне започаткувати публічну дискусію щодо демократичних методів відбору проектних пропозицій у сфері архітектури та міського планування, популяризувати конкурсну практику як обов’язковий елемент ефективної системи публічних закупівель і виробити поради щодо поліпшення якості підготовки архітектурних проектів і містобудівної документації. Основне завдання публікації — поширення найкращих практик з організації та проведення архітектурних конкурсів та обґрунтування важливості залучення громадськості на ранньому етапі прийняття рішень щодо міського розвитку.
 

У книзі досліджено більше 30 архітектурних конкурсів, що відбулися в Україні у 2007–2017 рр. за ініціативи органів державної влади, місцевого самоврядування, приватних осіб і громадських організацій. Авторка аналізує українське законодавство, європейські принципи та методи організації конкурсів, а також подає рекомендації щодо реформування галузі відповідно до європейських директив.
 

фото на обкладинці:

Софія Бондар

Анатолій Німцов,

Андрій Михайлов

© Ганна Бондар, 2017  

Сайт створено на Wix.com

  • Белая иконка facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now